Novinky

UCTĚNÍ OBĚTÍ II.SV. VÁLKY V TIŠNOVĚ

09.05.2020 08:35

    1. místostarosta Ing. Karel Souček spolu se starostou Bc. Jiřím Dospíšilem uctili oběti druhé sv. války ve čtvrtek 7.května položením květin k pomníku České státnosti na ul. Svatopluka Čecha, k památníku Boženy Škrabálkové u sokolovny a závěrem také u památníku obětem I. a II. sv. války na nám. 28.října.

REVITALIZACE NÁM. MÍRU V TIŠNOVĚ

28.02.2020 08:15

1.místostarosta Tišnova ing. Karel Souček (ODS) představuje výsledky soutěže na revitalizaci nám. Míru.
Mrkněte, jak by mělo hlavní náměstí v Tišnově v budoucnu vypadat :)

 

ZAMYŠLENÍ K VYHLÁŠCE REGULUJÍCÍ PROVOZNÍ DOBU HOSTINSKÝCH ZAŘÍZENÍ

24.01.2020 08:01

    Před více než rokem byla zavedena vyhláška omezující dobu provozu restauračních zařízení v historickém centru Tišnova. Důvodem bylo rušení nočního klidu návštěvníky těchto zařízení. Ovšem vyhláškou byli omezeni provozovatelé restauračních zařízení, kteří z principu noční klid neporušují. Chápeme tento krok jako prevenci, která jistě splnila účel. Ovšem obáváme se, že se v tomto případě bylo s vaničkou vylito i dítě.
    Statistika dopravní nehodovosti praví, že nejvíce nehod na silnicích se stane v pátek. Mělo by se tedy v pátek zakázat jezdit auty? U dopravních nehod jsou postihováni též jen viníci a myslíme si, že je to správně.

    Zmiňovanou vyhlášku naleznete na tomto odkazu.

ROZHOVOR S 1.MÍSTOSTAROSTOU ING. KARLEM SOUČKEM V TTV

02.01.2020 14:26

Vážení přátelé,
dovolte nám pozdravit Vás v novém roce 2020 a popřát Vám hodně zdraví, štěstí a energie do všech všedních i nevšedních dnů.
    Zároveň Vám přinášíme rozhovor s 1.místostarostou Tišnova Ing. Karlem Součkem o hlavních investičních akcích roku 2019 a zároveň investiční výhled do roku letošního.

ING. PETR FRUHWIRT VYZNAMENÁN CENOU MĚSTA TIŠNOVA

02.12.2019 08:00

    V pondělí 28.října, u příležitosti Dne vzniku samostatného československého státu, proběhlo v obřadní síni na tišnovské radnici udělování vyznamenání a čestných občanství. 

    Na návrh Místního sdružení ODS Tišnov byla udělena Cenu města Tišnova i Ing. Petru Fruhwirtovi za celoživotní morální postoj, za vytváření atmosféry porozumění, úcty a tolerance a za mnohaleté příkladné a obětavé působení v tišnovském regionu, zejména pak za rozvoj města Tišnova v letech 1994 - 2002, kdy vykonával funkci starosty, a za jehož působení započal růst města v lokalitě Hony za Kukýrnou, dostavěl se Dům s pečovatelskou službou či znovuobnovil tzv. tišnovský okres. V letošním roce oslavil jubilejní 85. narozeniny.

Kompletní medailonek Ing. Fruhwirta si můžete přečíst zde, reportáž Tišnovské televize z této akce je ke shlédnutí zde a příspěvek v Tišnovských novinách naleznete zde.

DALŠÍ Z NAŠICH PŘEDVOLEBNÍCH SLIBŮ JE REALITOU

02.12.2019 07:57

    K modré telefonní budce pod novým parkem v Tišnově a k té na křižovatce ulic Králova x Květnická přibyla třetí. Naleznete ji nad náměstím Míru, nad schody k ulici Kostelní. Ano, přesně tam, kde kdysi sloužila k telefonování :)

    Máte-li doma nějaké knihy, o které se chcete podělit s ostatními, pomozte vyplnit poličky již třetí sousedské knihovny. A když tam na něco zajímavého narazíte, klidně si to půjčte. Ostatní to tam nechali i pro Vás. Budeme rádi, když tam bude opět pohyb....stejně jako před rozšířením mobilů :)

    Příjemné čtení a sdílení zajímavých knih přeje Karel Souček, 1.místostarosta Tišnova za ODS

TRADIČNÍ OSLAVA PODZIMU - DLABÁNÍ DÝNÍ: FOTOGALERIE

10.11.2019 10:20

    Něco fotografií z již 6. ročníku tradičního dlabání dýní na tišnovském náměstí 24.10.2019 pod záštitou místostarosty ing. Karla Součka.
    Fotogalerii naleznete zde.

Záznamy: 8 - 14 ze 44
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>