Novinky

Usnesení Rady Místního sdružení ODS Tišnov

03.03.2021 19:41

Usnesení Rady Místního sdružení ODS Tišnov, které jsme adresovali celostátnímu vedení ODS:

 

Vážení členové vedení Občanské demokratické strany,

    na základě jednání Rady MS ODS Tišnov a následného usnesení (per rollam) se na Vás obracím s důraznou žádostí o veřejnou prezentaci názoru, že ODS nesouhlasí s  omezením činnosti drobných živnostníků v souvislosti s opatřeními proti šíření nákazy Covid-19. Naopak jsme proti ponechání nekontrolovaného provozu velkých průmyslových podniků a firem, které jsou, dle prezentovaných názorů odborníků,  jedním z nejčastějších zdrojů zhoršování pandemie.

 

S pozdravem předseda MS ODS Tišnov
Ing. Karel Souček
1. místostarosta Tišnova

PF 2021

24.12.2020 06:45

Milé Tišnovačky, vážení Tišnováci,
    víte, že tento rok jsme všichni dostali o jeden den navíc? Byl přestupný. Věnovali jste někdy drobnou úvahu tomu, co byste udělali se dnem, který byste dostali ke svému životu navíc?
    Každý den dostáváme 86 400 vteřin. Představme si je jako koruny a po každé půlnoci nám naše banka života  poskytne tuto částku k libovolné útratě. Má to ale dvě podmínky: co neutratíme, nemůžeme převést do dalšího dne a je jen na rozhodnutí banky, kdy nám přestane tento dar poskytovat.
Přejeme Vám, abyste v následujícím roce každou korunu z účtu Vašeho života utratili k Vaší spokojenosti, proměnili v radost a úsměv Vašich blízkých a investovali do činností, které Vás činí šťastnými.
    Ať se ve zdraví vidíme i v roce 2021!

Ing. Karel Souček, 1.místostarosta Tišnova a předseda Místního sdružení ODS Tišnov
Michal Kadlec, místopředseda Místního sdružení ODS Tišnov

 

SILVESTROVSKÉ OSLAVY - MYSLEME I NA POTŘEBNÉ

24.12.2020 06:43

  Vážení přátelé,
    věříme, že se drtivá většina z Vás těší na příchod roku 2021. Vzhledem k nouzovému stavu a vyhlášeným vládním opatřením nás letos čekají skromnější oslavy, hlavně v nejužším kruhu rodinném.
    S rozlučkou se starým rokem a přivítám roku nového je již neodmyslitelně spjat audiovizuální doprovod v podobě ohňostrojů, petard, světlic a dalších prvků, které vidíme či slyšíme na stovky metrů daleko.
    O co víc radosti dělají tyto vynálezy člověku, o to víc bohužel trpí zvířata jak domácí, tak divoká. Proto bychom pro Vás, kteří jste ještě nenakoupili silvestrovskou pyrotechniku, měli letos jeden nápad či prosbu: co byste řekli tomu, kdybyste alespoň část financí na onen nákup vyhrazenou, věnovali na libovolné dobročinné účely? Myslíme, že možnosti jsou široké: od hospiců, přes tělesně, zrakově či duševně hendikepované až po útulky pro zvířata.
    Jsme přesvědčeni, že jediné, co nelze penězi zaplatit, je čas a zdraví. Ale jejich přispěním lze vše výrazně zkvalitnit těm, co neměli při narození či v průběhu života tolik štěstí. Za krátké zamyšlení nad tímto nápadem děkujeme a pokud Vás to oslovilo a chtěli byste tuto myšlenku podpořit či sdílet, děkujeme dvojnásob!

PODPOŘME TIŠNOVSKÉ ŽIVNOSTNÍKY A OBCHODY!

18.12.2020 08:13

Vážení tišnováci,
    jestli ještě stále pomáháte Ježíškovi s pořizováním dárků, rádi bychom Vám doporučili využít rozmanitých tišnovských obchodů a obchůdků! Máme jich tu spousty s nejrůznějším sortimentem a zaměřením. Jsou nedílnou součástí Tišnova a byli bychom rádi, aby jeho součástí zůstaly i po tomto, pro všechny nepříjemném, "covidovém" období. Není to pro ně snadná situace a my věříme, že jakákoliv podpora a pomoc určitě přijde vhod. Souhlasíme - není to tak pohodlné, jako objednání na webu a následné doručení až domů, ale jsme přesvědčeni, že v této době by se na pohodlnost hledět nemělo. Navíc, Vaše peníze mají šanci zůstat v našem regionu.
    Když si netroufnete pro své nejbližší vybrat konkrétní dárek, zakupte tam třeba dárkové poukazy. Věříme, že Ti, co je běžně nevydávají, Vám je rádi připraví.
Pojďme pomoct udržovat i tradiční sociální kontakty, i když se spousta věcí přesouvá do on-line prostředí. Možná je to teď potřebné více než kdy jindy.
    Děkujeme Vám!
(foto archiv)

Záznamy: 25 - 28 ze 78
<< 5 | 6 | 7 | 8 | 9 >>