Novinky

ING. PETR FRUHWIRT VYZNAMENÁN CENOU MĚSTA TIŠNOVA

02.12.2019 08:00

    V pondělí 28.října, u příležitosti Dne vzniku samostatného československého státu, proběhlo v obřadní síni na tišnovské radnici udělování vyznamenání a čestných občanství. 

    Na návrh Místního sdružení ODS Tišnov byla udělena Cenu města Tišnova i Ing. Petru Fruhwirtovi za celoživotní morální postoj, za vytváření atmosféry porozumění, úcty a tolerance a za mnohaleté příkladné a obětavé působení v tišnovském regionu, zejména pak za rozvoj města Tišnova v letech 1994 - 2002, kdy vykonával funkci starosty, a za jehož působení započal růst města v lokalitě Hony za Kukýrnou, dostavěl se Dům s pečovatelskou službou či znovuobnovil tzv. tišnovský okres. V letošním roce oslavil jubilejní 85. narozeniny.

Kompletní medailonek Ing. Fruhwirta si můžete přečíst zde, reportáž Tišnovské televize z této akce je ke shlédnutí zde a příspěvek v Tišnovských novinách naleznete zde.

DALŠÍ Z NAŠICH PŘEDVOLEBNÍCH SLIBŮ JE REALITOU

02.12.2019 07:57

    K modré telefonní budce pod novým parkem v Tišnově a k té na křižovatce ulic Králova x Květnická přibyla třetí. Naleznete ji nad náměstím Míru, nad schody k ulici Kostelní. Ano, přesně tam, kde kdysi sloužila k telefonování :)

    Máte-li doma nějaké knihy, o které se chcete podělit s ostatními, pomozte vyplnit poličky již třetí sousedské knihovny. A když tam na něco zajímavého narazíte, klidně si to půjčte. Ostatní to tam nechali i pro Vás. Budeme rádi, když tam bude opět pohyb....stejně jako před rozšířením mobilů :)

    Příjemné čtení a sdílení zajímavých knih přeje Karel Souček, 1.místostarosta Tišnova za ODS

TRADIČNÍ OSLAVA PODZIMU - DLABÁNÍ DÝNÍ: FOTOGALERIE

10.11.2019 10:20

    Něco fotografií z již 6. ročníku tradičního dlabání dýní na tišnovském náměstí 24.10.2019 pod záštitou místostarosty ing. Karla Součka.
    Fotogalerii naleznete zde.

6. ROČNÍK OSLAVY PODZIMU - DLABÁNÍ DÝNÍ

20.10.2019 14:54

    Rádi bychom Vás pozvali na již 6. ročník naší tradiční oslavy podzimu spojené s dlabáním dýní a opékáním špekáčků. Celá akce odstartuje v 17:00 na náměstí Míru v Tišnově. 

Těšíme se na Vás!

ING. KAREL SOUČEK PRO BRNĚNSKÝ DENÍK O NOVÉ PODOBĚ NÁMĚSTÍ V TIŠNOVĚ

26.08.2019 14:05

    Ing. Karel Souček by vyzpovídán redaktorem Brněnského deníku ohledně architektonické soutěže o novou podobu náměstí Míru - příspěvek naleznete na tomto odkazu - a na upřesněnou ještě dodává: "Méně aut neznamená uzavření dopravy. "Automobilová doprava je součástí každodenního života, nelze ji zakazovat. Lze ji ovšem usměrňovat a to je v případě přirozeného centra města na místě."

NOVÉ VEDENÍ MS ODS TIŠNOV

11.06.2019 07:36

    Na sněmu Místního sdružení ODS Tišnov 10.6. bylo zvoleno nové vedení na následující dva roky. Předsedou se stal v současnosti 1.místostarosta Tišnova Ing. Karel Souček a místopředsedou byl zvolen Michal Kadlec.
    Společně s novým vedením byla zvoleno i pět nových členů Rady MS.

BESEDA NA TÉMA: "JE TOHLE NORMÁLNÍ?! BYROKRACIE A PAPÍROVÁNÍ"

22.05.2019 09:22

    V úterý 21.5. jsme se v Brně účastnili besedy s předsedou ODS a místopředsedou PSP Petrem Fialou, předsedou Senátu Jaroslavem Kuberou a kandidátem do Evropského parlamentu Ondřejem Krutílkem na téma "Je tohle normální?! Co udělat, aby nás nezadusila byrokracie a papírování".
    Šelepka plná, debata velmi zajímavá a skladba hostů perfektně vyvážená, neb zazněly argumenty a názory z pohledu Evropského parlamentu, PSP ČR a Senátu - a v pozici Jaroslava Kubery i dlouholetého komunálního politika. Vydařená akce!

Záznamy: 29 - 35 ze 61
<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>