Novinky

NOVÉ VEDENÍ MS ODS TIŠNOV

11.06.2019 07:36

    Na sněmu Místního sdružení ODS Tišnov 10.6. bylo zvoleno nové vedení na následující dva roky. Předsedou se stal v současnosti 1.místostarosta Tišnova Ing. Karel Souček a místopředsedou byl zvolen Michal Kadlec.
    Společně s novým vedením byla zvoleno i pět nových členů Rady MS.

BESEDA NA TÉMA: "JE TOHLE NORMÁLNÍ?! BYROKRACIE A PAPÍROVÁNÍ"

22.05.2019 09:22

    V úterý 21.5. jsme se v Brně účastnili besedy s předsedou ODS a místopředsedou PSP Petrem Fialou, předsedou Senátu Jaroslavem Kuberou a kandidátem do Evropského parlamentu Ondřejem Krutílkem na téma "Je tohle normální?! Co udělat, aby nás nezadusila byrokracie a papírování".
    Šelepka plná, debata velmi zajímavá a skladba hostů perfektně vyvážená, neb zazněly argumenty a názory z pohledu Evropského parlamentu, PSP ČR a Senátu - a v pozici Jaroslava Kubery i dlouholetého komunálního politika. Vydařená akce!

PETR FRUHWIRT OSLAVIL 85. NAROZENINY

20.05.2019 15:05

     Významné životní jubileum nedávno oslavil Ing. Petr FRUHWIRT, jeden ze zakladatelů ODS v Tišnově a její dlouholetý předseda.
    Do paměti tišnováků se nejvíce zapsal jako úspěšný starosta po dvě funkční období v letech 1994 - 2002.  Mezi nejviditelnější počiny bezesporu patřila záchrana tišnovské nemocnice, dokončení rozestavěného penzionu pro seniory pod Květnicí, znovuobnovení tzv. tišnovského okresu, realizace komunikace v přednádražním prostoru, zakoupení Müllerova domu (dnešní tišnovské muzeum), rozhýbání výstavby celé nové čtvrti "Hony za Kukýrnou" a další drobné či větší kroky, které dávaly směr Tišnovu k současné podobě.
    Přejeme mu do dalších let neutuchající životní elán, energii, zdraví a stále bystrou mysl a paměť, aby nám mohl i nadále předávat své bohatým životem nabyté zkušenosti a poznatky.

S KARTOU MULTISPORT I NA TIŠNOVSKÉ KOUPALIŠTĚ

20.05.2019 14:47

    Tišnovské koupaliště již zanedlouho otevře své brány a jednu z novinek ohledně vstupu představuje i Ing. Karel Souček, 1.místostarosta Tišnova za ODS:
    "Od  letošního roku jsme  umožnili vstup na tišnovské koupaliště uživatelům karty MULTISPORT, kterou firmy poskytují svým zaměstnancům jako jeden ze zaměstnaneckých  benefitů. Podle již uzavřené smlouvy s firmou MULTISPORT budou mít držitelé karet vstup na koupaliště zcela zdarma bez doplatku.
    Současní uživatele těchto karet dostanou informace o možnosti využití našeho koupaliště. Počítáme rovněž s tím, že v zimní sezóně kartu bude možné používat k vstupu na umělou ledovou plochu u ZŠ na ulici Smíškova." 

ÚVODNÍ SLOVO TIŠNOVSKÝCH NOVIN MÍSTOSTAROSTY ING. KARLA SOUČKA

01.04.2019 21:59

    Úvodní slovo Tišnovské noviny č.4 / duben 1.místostarosty města Tišnova za ODS Ing. Karla Součka. Kompletní vydání ve formátu PDF naleznete na odkazu: https://tisnovskenoviny.cz/category/duben-2019/

USNESENÍ RADY MS ODS TIŠNOV KE ZRUŠENÍ VYHLÁŠKY O STANOVENÍ ŠKOLSKÝCH OBVODŮ

15.03.2019 17:19

    "V rámci jednání Zastupitelstva města Tišnova v pondělí 11.3.2019 byla zrušena vyhláška o stanovení školských obvodů ZŠ a vypovězena smlouva okolním obcím. Jsme si plně vědomi potřebnosti tohoto kroku z důvodu omezené kapacity tišnovských škol a chápeme ho jako nezbytný, abychom zaručili místa ve školách pro děti tišnovských občanů. Za nešťastně zvolené ovšem považujeme načasování řešení tohoto problému. Jsme přesvědčeni, že tato záležitost mohla být komunikována v dostatečném předstihu a vhodnější formou. Jako koaliční partner si z této nepříjemné situace bereme ponaučení a do budoucna se budeme snažit dbát o to, aby k podobným případům již nedocházelo.“

Rada MS ODS Tišnov

NOVÁ BUDKA SOUSEDSKÉ KNIHOVNY

28.02.2019 08:48

    Plníme další z našich předvolebních slibů!


    Zřejmě již znáte modrou telefonní budku pod novým parkem v Tišnově. Neslouží k telefonování, ale jako sousedská knihovna. A další taková přibyla nově na sídlišti pod Květnicí, konkrétně na rohu ulic Králova a Květnická. A opět z telefonní budky, kam možná někteří z Vás ještě chodili telefonovat. Nyní tam můžete opět a nikoli bezúčelně!
    Máte-li doma nějaké knihy, o které se chcete podělit s ostatními, pomozte vyplnit poličky druhé sousedské knihovny. A když tam na něco zajímavého narazíte, klidně si to vypujčte. Ostatní to tam nechali i pro Vás. Ať je tam pohyb jako před rozšířením mobilů! :)

Příjemné čtení a sdílení zajímavých knih přeje Ing. Karel Souček, 1.místostarosta Tišnova za ODS

Záznamy: 29 - 35 ze 56
<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>