Novinky

DĚKUJEME VÁM!

08.10.2018 15:46

Vážení přátelé,
    děkujeme Vám za podporu a hlasy v letošních komunálních volbách. Velmi si toho vážíme. Od roku 2014 jsme si polepšili, ale přesto se nám nepodařilo rozšířit počet mandátů. Skončili jsme čtvrtí za drtivým vítězstvím uskupení MOST (kterému tímto upřímně gratulujeme), hnutím ANO a stranou KDU-ČSL. Naše energie a elán ale s tímto neuvadá. S naším hlasem v zastupitelstvu a případným zastoupením v komisích a výborech se budeme snažit prosazovat naši vizi, kterou jsme prezentovali v úvodním slovu, desateru i našem programu. Děkujeme Vám za přízeň a buďte i nadále s námi!

VOLEBNÍ DESATERO

24.09.2018 08:19

    Dovolte, abychom Vám představili naše Volební desatero. Deset bodů, které vystihují náš program pro letošní komunální volby:

 

 

 

1. Tišnov se rozvíjí. Rodiny s dětmi budou potřebovat novou mateřskou školu také  v nové městské zástavbě.

2. Občany Tišnova nesmí zatěžovat dopravní situace. Je nutné zajistit celkové zklidnění dopravy a dostatek parkovacích míst ve všech částech města.

3. Klademe důraz na nižší daně. Chceme snížit daň z nemovitosti.

4. Majetek města je nutné udržovat s péčí dobrého hospodáře. Chceme se více zaměřit na péči o stávající městský majetek.

5. Chceme zamezit plýtvání, snížit náklady na provoz města a ušetřené peníze investovat do projektů, které vybereme společně s občany Tišnova.

6. Klidové a relaxační zóny či parky by měly být budovány rovnoměrně v celém Tišnově.

7. Chceme rekonstruovat a znovu zprovoznit kašnu na Kukýrně včetně vybudování nového odpočinkového místa.

8. Chceme vybudovat komunitní zahradu a veřejnou řemeslnou dílnu pro obyvatele nejen panelových a bytových domů.

9. Není nám lhostejný vzhled města. Což takhle schovat popelnice a kontejnery do podzemí?

10. Čistému městu určitě pomůže i dostatek odpadkových košů rozmístěných ve všech částech města. Samozřejmostí je dostatek a dostupnost sáčků na psí exkrementy.

Kompletní program naleznete zde...

ÚVODNÍ SLOVO K PROGRAMU

20.09.2018 08:22

Vážení přátelé,
    dovolte, abychom Vám představili úvodní část našeho programu do letošních komunálních voleb.

 

 

Vážení Tišnováci,
    zřejmě s námi budete souhlasit, že Tišnov ve svých novodobých dějinách nenakročil směrem k průmyslovému městu. Ostatně ani v minulosti jím nikdy nebyl.
Dovolte nám tedy nabídnout naši vizi, která bude čerpat z toho, co kdysi fungovalo. Z toho, pro co byl Tišnov vyhlášen a co by mu, vzhledem k jeho historické poloze, zcela jistě slušelo.
    Tišnov je sevřen dvěma nádhernými, zalesněnými kopci – Květnicí a Klucaninou. Není to ale sevření bolestivé, spíše objetí. Na spodním okraji protéká řeka Svratka. Není to ale konec města, nýbrž příležitost. Máme kolem bohatou, rozmanitou přírodu. Ne náhodou se zde dr. František Kuthan rozhodl postavit své známé sanatorium. Vždyť Tišnov byl v roce 1895 prohlášen za klimatické místo!
    To vše jsou výchozí podmínky, to vše jsou stále naše výhody. Neopomíjíme je trochu? Nejsme dnešní hektickou dobou pohlceni natolik, že jsme to přestali vnímat? Pojďme jich jednoduše využít. Pojďme využít toho, co se nám nabízí a pracovat na městě příjemném k životu. Městě, kam se budeme rádi vracet z pracovních cest, z výletů či dovolených. Kam s potěšením pozveme své známé a o kterém budeme rádi vyprávět. Berme Tišnov za naše město. Zaslouží si to. A Vy také.
    Členové a kandidáti ODS Tišnov mají vizi. A program, který si Vám dovolují představit, jsou kroky k této vizi. Děkujeme Vám za Vaši podporu!


Kandidáti ODS Tišnov

#1 Ing. KAREL SOUČEK - představení kandidáta

16.09.2018 01:05

 

Ing. Karel SOUČEK, 61 let, geodet

    Kdy jsem se narodil si už raději nepamatuji, ale ještě vím, že jsem již více než 39 roků ženatý. Udělal jsem si v předvolebním období malou rekapitulaci posledních let;  čtyři roky místostarosta,  úředně na necelou polovinu úvazku. Což je ovšem teorie, protože tento koníček se nedá provozovat napůl. Přesvědčil jsem se o tom velmi rychle. Jsem členem městského zastupitelstva 16 let a postupně jedu na rekord. Tedy mohl bych, pokud mě zdraví a voliči dovolí, to dotáhnout na 20 let . V těchto  letech jsem byl stále členem komise majetkové , která je mi  profesně velmi blízko. Též jsem si vyzkoušel koalici, opozici ( vím, že musí mít také prostor pro svoje návrhy), člena rady i několik měsíců práci místostarosty na plný úvazek. Po celou dobu se snažím  o rovný (stejný) přístup k lidem a rovněž k řešení problémů. Tento princip se snažím také uplatňovat i při rozdělování peněz ze společného městského rozpočtu. Jsou to přece peníze nás všech! Jsem konzervativní. Pojďme společně vylepšovat to, co už tu máme.

 

Představení všech kandidátů naleznete zde.

Záznamy: 65 - 68 ze 78
<< 15 | 16 | 17 | 18 | 19 >>