Novinky

PETR FRUHWIRT OSLAVIL 85. NAROZENINY

20.05.2019 15:05

     Významné životní jubileum nedávno oslavil Ing. Petr FRUHWIRT, jeden ze zakladatelů ODS v Tišnově a její dlouholetý předseda.
    Do paměti tišnováků se nejvíce zapsal jako úspěšný starosta po dvě funkční období v letech 1994 - 2002.  Mezi nejviditelnější počiny bezesporu patřila záchrana tišnovské nemocnice, dokončení rozestavěného penzionu pro seniory pod Květnicí, znovuobnovení tzv. tišnovského okresu, realizace komunikace v přednádražním prostoru, zakoupení Müllerova domu (dnešní tišnovské muzeum), rozhýbání výstavby celé nové čtvrti "Hony za Kukýrnou" a další drobné či větší kroky, které dávaly směr Tišnovu k současné podobě.
    Přejeme mu do dalších let neutuchající životní elán, energii, zdraví a stále bystrou mysl a paměť, aby nám mohl i nadále předávat své bohatým životem nabyté zkušenosti a poznatky.

S KARTOU MULTISPORT I NA TIŠNOVSKÉ KOUPALIŠTĚ

20.05.2019 14:47

    Tišnovské koupaliště již zanedlouho otevře své brány a jednu z novinek ohledně vstupu představuje i Ing. Karel Souček, 1.místostarosta Tišnova za ODS:
    "Od  letošního roku jsme  umožnili vstup na tišnovské koupaliště uživatelům karty MULTISPORT, kterou firmy poskytují svým zaměstnancům jako jeden ze zaměstnaneckých  benefitů. Podle již uzavřené smlouvy s firmou MULTISPORT budou mít držitelé karet vstup na koupaliště zcela zdarma bez doplatku.
    Současní uživatele těchto karet dostanou informace o možnosti využití našeho koupaliště. Počítáme rovněž s tím, že v zimní sezóně kartu bude možné používat k vstupu na umělou ledovou plochu u ZŠ na ulici Smíškova." 

ÚVODNÍ SLOVO TIŠNOVSKÝCH NOVIN MÍSTOSTAROSTY ING. KARLA SOUČKA

01.04.2019 21:59

    Úvodní slovo Tišnovské noviny č.4 / duben 1.místostarosty města Tišnova za ODS Ing. Karla Součka. Kompletní vydání ve formátu PDF naleznete na odkazu: https://tisnovskenoviny.cz/category/duben-2019/

USNESENÍ RADY MS ODS TIŠNOV KE ZRUŠENÍ VYHLÁŠKY O STANOVENÍ ŠKOLSKÝCH OBVODŮ

15.03.2019 17:19

    "V rámci jednání Zastupitelstva města Tišnova v pondělí 11.3.2019 byla zrušena vyhláška o stanovení školských obvodů ZŠ a vypovězena smlouva okolním obcím. Jsme si plně vědomi potřebnosti tohoto kroku z důvodu omezené kapacity tišnovských škol a chápeme ho jako nezbytný, abychom zaručili místa ve školách pro děti tišnovských občanů. Za nešťastně zvolené ovšem považujeme načasování řešení tohoto problému. Jsme přesvědčeni, že tato záležitost mohla být komunikována v dostatečném předstihu a vhodnější formou. Jako koaliční partner si z této nepříjemné situace bereme ponaučení a do budoucna se budeme snažit dbát o to, aby k podobným případům již nedocházelo.“

Rada MS ODS Tišnov

NOVÁ BUDKA SOUSEDSKÉ KNIHOVNY

28.02.2019 08:48

    Plníme další z našich předvolebních slibů!


    Zřejmě již znáte modrou telefonní budku pod novým parkem v Tišnově. Neslouží k telefonování, ale jako sousedská knihovna. A další taková přibyla nově na sídlišti pod Květnicí, konkrétně na rohu ulic Králova a Květnická. A opět z telefonní budky, kam možná někteří z Vás ještě chodili telefonovat. Nyní tam můžete opět a nikoli bezúčelně!
    Máte-li doma nějaké knihy, o které se chcete podělit s ostatními, pomozte vyplnit poličky druhé sousedské knihovny. A když tam na něco zajímavého narazíte, klidně si to vypujčte. Ostatní to tam nechali i pro Vás. Ať je tam pohyb jako před rozšířením mobilů! :)

Příjemné čtení a sdílení zajímavých knih přeje Ing. Karel Souček, 1.místostarosta Tišnova za ODS

POZVÁNKA NA KONCERT V RÁMCI JAZZFEST

21.02.2019 13:22

    V úterý 19.března 2019 si ve velkém sále Městského kulturního střediska v Tišnově budete moci užít koncertu dua HOMELAND, jež se skládá ze zpěvačky Melanie Scholtz (Jihoafrická republika) a  multiinstrumentalisty Briana Charette (USA). Toto vystoupení je součástí 18.ročníku známého a populárního festivalu JAZZFESTBRNO.
Závěrem úspěšného jednání starosty Bc. Jiřího Dospíšila a místostarosty Ing. Karla Součka s ředitelem festivalu Vilémem Spilkou byla uzavřena dohoda o další spolupráci na příští roky.
    Všechny příznivce skvostné jazzové hudby a skvělých hudebníků srdečně zvu na tento koncert.

    Ing. Karel Souček (ODS), 1.místostarosta města Tišnova

Více informací o akci naleznete na odkazu www.mekstisnov.cz/kulturni-akce/akce/melanie-scholtz-brian-charette-homeland

PŘEHLED ČLENŮ V KOMISÍCH A VÝBORECH PRO OBDOBÍ 2018-2022

05.02.2019 14:56

    Přinášíme Vám přehled zástupců v komisích a výborech, kteří byli po komunálních volbách 2018 nominováni ODS Tišnov. Pokud byste měli jakékoliv podněty, dotazy či připomínky, které by spadaly do kompetence výboru či komise, neváhejte se na ně obrátit:

 

 

KOMISE:
Komise pro rozvoj města - Ing. Radek Benc (člen)

Komise pro komunitní plánování sociálních služeb - Štěpán Špaček (člen)

Komise pro kulturu a cestovní ruch - PaedDr. Petra Kappelová, Michal Kadlec (členové)

Komise bytová - Jan Láska (člen)

Komise sportovní - Mgr. Karel Švábenský (člen)

Komise školská - Mgr. Petra Šnepfenbergerová (členka)

Komise majetková - Anežka Štelclová (členka)

Komise pro dopravu a bezpečnost - Aleš Drlík (člen)

Komise životního prostředí - Stanislav Pařízek (člen)

Komise pro občanské záležitosti - PaedDr. Petra Kappelová (místopředsedkyně)

Komise pro komunikaci a média - Michal Kadlec (předseda)
 

VÝBORY:
Výbor pro strategické plánování - Ing. Karel Souček (místopředseda)

Výbor finanční - Ing. Michaela Škopíková (členka)

Výbor kontrolní - Štěpán Špaček (člen)

Záznamy: 15 - 21 ze 40
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>